You are currently viewing Led švieslentės išorinei reklamai II d.

Led švieslentės išorinei reklamai II d.

Eksploatacijos ypatumai

Led švieslentės taupo 15 kartų daugiau elektros energijos, negu klasikinis apšvietimas. Konstrukcijos tarnavimo laikas ilgesnis, negu jų analogų. Tai užtikrina nepertraukiamą reklaminės iškabos veikimą ilgą laiką. Itin siaurų reklaminių konstrukcijų dėka sumažėja reklaminio objekto savikaina. Šviesos diodinių ekranų modulius galima montuoti ant bet kurio paviršiaus: lubų, sienų ir t. t. Montavimui puikiai tiks klijai arba lipni juosta ir t. t. Konstrukcija atspari nešvarumams ir drėgmei. Led švieslentės yra hermetiški ir pasižymi aukštu apsaugos lygiu. Šviesos diodinių modulių eksploataciją nereikalauja specialių žinių.

Led švieslentės: jų modifikacijos išorinėje reklamoje

Šviesos diodai reklamoje gali būti įvairių modifikacijų. Pagrindinės modifikacijos:

Foninis raidžių LED apšvietimas. Esminis skirtumas nuo pagrindinio apšvietimo – raidės iš priekio lieka tamsios, su kitu apšvietimu jos apšviestos pilnai arba nukreiptais šviesos spinduliais. Iškabos su foniniu apšvietimu atrodo elegantiškai.

Briauninis LED apšvietimas tinka stiklui apšviesti. Jo pagalba galima sukurti šviečiančią kompoziciją ant bet kurio stiklo. Briauninis apšvietimas naudojamas daugiasluoksnių vitražų kūrimui, kai kiekvienas sluoksnis apšviestas tam tikra spalva.

Tūrinių raidžių apšvietimas. Tūrinės LED raidės naudojamos praktiškai kas antroje reklaminėje iškaboje. Jos nustūmė į šoną neoninę šviesą. Raidžių LED apšvietimas neturi eksploatavimo sąnaudų, kadangi šviesos diodai pasižymi ilgaamžiškumu.

Tūrinės LED raidės. LED šviesos dėžės. Galimos įvairios formos ir dydžiai. Apšvietimo šaltinis yra viduje. Šviesos diodai gali pasigirti mažais gabaritais, todėl juos galima patalpinti į plonas dėžes. Aukštas apsaugos nuo nešvarumų ir drėgmės lygis.

LED šviesos dėžės – ekonomiškas reklaminių aikščių apipavidalinimas.

LED švieslentės. Atlieka reklaminę-informacinę funkciją. Tai galinga įvaizdžio reklamos priemonė, pritraukianti potencialius pirkėjus ir reklamuojanti prekę. Aukštas ryškumas ir šviesos diodų kontrastas užtikrina geresnį informacijos matomumą. Švieslentes gali būti naudojamos ištisus metus.

Švieslentės gali būti:

Bėganti eilutė – skirta tekstinei informacijai pateikti. Suvartoja mažai elektros energijos.

Kainų švieslentės – informuoja apie galiojančias prekių ir paslaugų kainas.

Šviesos diodinių modulių ir kitų išorinės reklamos priemonių palyginimas

Šviesos diodinių modulių privalumai – aukštas ryškumas (iki 6 tūkst. Cd/m2). Nedidelė bėganti eilutė yra aiškiai matoma iš 70 metrų atstumo. Kita išorinė reklama negali pasigirti tokiais rodikliais. Pastovi dinamika. Informacija, teikiama šviesos diodinių modulių pagalba pastoviai juda ir pritraukia potencialius klientus. Kita reklama siūlo tik statistinę informaciją. Galimybė pastoviai keisti informaciją. Moduliai suteikia galimybė keisti informacijos tūrinį, švytėjimą bei specialiuosius efektus ir t. t. Kituose reklamose tenka pilnai keisti konstrukciją: pagaminti naują plakatą, raides ir t. t. Ekspertai teigia, kad reklamos verslo ateitis priklauso šviesos diodiniams moduliams. Jie yra ekonomiški, nereikalaujantys specialios priežiūros, pasižymi aukštu apsaugos nuo nešvarumu ir drėgmės lygiu. Aukšto ryškumo ir pastovios dinamikos dėka informacija pritraukia potencialius klientus ir užtikrina prekių ir paslaugų pardavimus.