You are currently viewing Stebėjimo kameros TIOC

Stebėjimo kameros TIOC

Tradicinės stebėjimo sistemos dažnai susiduria su daugybe iššūkių: per didelis baltos šviesos naudojimas vien spalvotiems vaizdams užfiksuoti; visur esantis foninis triukšmas; sudėtingi signalizacijos priedai; ir integracijos su trečiųjų šalių signalizacijos sistemomis trūkumas, tai tik keletas.
Reaguodama į šias problemas, pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuota išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja „Dahua Technology“ pristatė atnaujintą „Trys viename“ kamerų seriją – TiOC 2.0. Be „Active Deterrence“ funkcijos, jame taip pat yra „Smart Dual Illuminators“, „VoiceCatcher“ technologija ir kitos išmaniosios funkcijos, kurios gali padėti palengvinti stebėjimą ir pritaikyti signalizacijos sistemą pagal jūsų poreikius.

Išmanieji dvigubi šviestuvai: lankstūs apšvietimo režimai

Atnaujintas TiOC 2.0 turi Smart Dual Illumination technologiją, galinčią lanksčiai perjungti IR režimą į baltos šviesos režimą. Išmanusis apšvietimo režimas naudoja gilaus mokymosi algoritmą, kad aptiktų taikinį, kai įjungtas išmanusis apšvietimo režimas (numatytasis režimas), papildoma balta lemputė įsijungs tik tada, kai stebimoje srityje bus aptiktas taikinys (PTZ kamera seka taikinį). Aktyvus pavojaus signalas taip pat suveikia (sirena ir mėlyna bei raudona lemputė), jei taikinys pateks į taisyklės zoną. Kai taikinys palieka stebimą zoną, papildoma balta šviesa išsijungs (PTZ kamera grįš į iš anksto nustatytą) ir vėl įsijungs IR apšvietimas, o tai gali žymiai padėti sumažinti šviesos taršą nakties metu. Kartu su kitais režimais, įskaitant IR režimą ir baltos šviesos režimą, išmanioji dvigubo apšvietimo technologija gali patenkinti įvairius klientų scenos reikalavimus.

 

„VoiceCatcher“ technologija: grynesnis balso garsas, didesnis atstumas

„Dahua VoiceCatcher“ technologija naudoja didelio jautrumo dvigubą mikrofonų masyvą – naujai sukurtą garso gavimo grandinę, kuri gali perimti išorinius grandinės trikdžius. Naudojant Dahua paties sukurtą triukšmo mažinimo algoritmą ir didelio našumo SOC, ši funkcija žymiai padidina kameros garso paėmimo atstumą 7 metrais, palyginti su ankstesnės kartos TiOC (remiantis standartine laboratorine aplinka).

Be to, „VoiceCatcher“ technologija taip pat gali sumažinti triukšmą ir išgauti garsinius garso signalus, kurie labai pagerina TiOC 2.0 kamerų garso kokybę. Šios dviejų mikrofonų kameros užtikrina aiškų garsą, didelį vėjo triukšmo mažinimo laipsnį ir žemą foninį aplinkos triukšmą, o įprastas vienas mikrofonas skleidžia šiek tiek iškraipytą garsą. Kartu su įmontuotu garsiakalbiu, dvigubas mikrofonų masyvas labai pagerina įrenginio dvipusio pokalbio funkciją, užtikrindamas aiškesnį ir labiau girdimą garsą.

 

Geresnis vaizdas: naujas vaizdas esant prastam apšvietimui

Paprastai matomos šviesos ir IR šviesos fokusavimas negali būti pasiektas toje pačioje plokštumoje, kai kamera naudoja F1.0 didelę diafragmą. Sunku sufokusuoti stebimos scenos sritį naudojant kameras su šiomis specifikacijomis.

Naudojant OPC (optinio kelio kompensavimo) technologiją, TiOC 2.0 kameros gali koreguoti skirtingų šviesos spindulių lūžio kampą, todėl Dahua IPC gali išgauti ryškesnius ir aiškesnius juodai baltus vaizdus su F1.0 didelės diafragmos objektyvu. Tai pirmoji Dahua tinklo kamera su tokia funkcija.

Be to, Dahua naujoviškai naudoja F1.0 itin didelę diafragmą, kuri labai pagerina vaizdo kokybę (rinkoje esančios IR kameros dažniausiai turi F1.6 diafragmą). TiOC 2.0 kameros F1.0 diafragmos objektyvas padidina šviesos įvestį 1,96 karto ir 2,56 karto, palyginti su F1,4 ir F1,6 atitinkamai. Šis technologinis proveržis leidžia sklandžiai matyti vaizdo patirtį su dideliu ryškumu ir 4K raiška realiuoju laiku 25/30 kadrų per sekundę greičiu, net kai įjungtas AI.

 

Ekosistema: patogios funkcijos, kad būtų lengva valdyti

Be DMSS programos, TiOC 2.0 kamerų serija taip pat veikia su WEB / NVR programine įranga. Tai leidžia konfigūruoti aliarmo įvesties prievadus tiesiai tinklalapio sąsajoje, suteikiant aliarmo priėmimo arba vienu paspaudimo įjungimo / išjungimo funkciją, kuri gali valdyti tiek sireną, tiek įspėjamąsias lemputes vienu mygtuko paspaudimu per aliarmo sistemos sąsają. Jame yra 11 įmontuotų žadintuvo garsų ir palaikomas pasirinktinių balso garso įrašų importavimas, kuris gali būti naudojamas kaip pasveikinimo pranešimas parduotuvėse ir kaip atgrasymo priemonė ribotose vietose.

AI funkcijos: patobulintas įvykių aptikimas

Ši atnaujinta serija taip pat naudoja AI algoritmą, o ne įprastus PIR jutiklius, kad pagerintų įvykių aptikimo tikslumą. Jis turi daugybę dirbtinio intelekto funkcijų, įskaitant SMD 3.0, Perimetro apsaugą, todėl jis tinka įvairiems taikymo scenarijams, įskaitant viešąsias ir privačias vietas.

Automatinis sekimas 3.0 (PTZ): mažesnis taikinio dydis, ilgesnis sekimo atstumas

Įrengtas gilaus mokymosi algoritmas, atnaujintas TiOC 2.0 taip pat siūlo Auto Tracking 3.0, unikalią PTZ kamerų technologiją. Jis naudoja PTZ kameros ypatybes, kad galėtų suktis (horizontaliai ir vertikaliai) ir priartinti / nutolinti taikinius. Kai taikinys suaktyvina IVS taisyklę, kamera priartina ir seka apibrėžtą taikinį, judantį scenoje.

„Auto Tracking 3.0“ užtikrina sklandų sekimo procesą. Kartu su PFA 3.0 algoritmu (gilus intelektualių algoritmų ir fokusavimo algoritmų sintezė) jis realizuoja bekontaktį fokusavimą sekimo ir fiksavimo proceso metu. Naudojant automatinio sekimo 2.0 algoritmą, taikinio sekimo dydžio reikalavimai dar labiau sumažinami, todėl taikinio dydis yra mažesnis, o sekimo atstumas ilgesnis.

Apskritai, atnaujintas Dahua TiOC 2.0 siūlo novatoriškas funkcijas, kurios leidžia vartotojams pritaikyti stebėjimo sistemas pagal savo pageidavimus. Išmanieji dvigubi apšvietimo įrenginiai gali padėti sumažinti šviesos taršą naktį, o „VoiceCatcher“ technologija gali žymiai sumažinti foninį triukšmą. Jame įdiegta F1.0 didelės diafragmos ir optinio kelio kompensavimo technologija – pažangi technologija pramonėje, kuri gali užfiksuoti ryškesnį ir aiškesnį vaizdą net esant prastam apšvietimui. Be to, jis siūlo ilgesnį sekimo atstumą ir išmaniąsias AI funkcijas, kurios gali padėti palengvinti stebėjimą. Tai taip pat leidžia integruoti su tradicinėmis signalizacijos sistemomis. Šios serijos išleidimas parodo „Dahua Technology“ atsidavimą „naujoviams, kokybei ir paslaugoms“, kad galėtų aptarnauti savo partnerius ir klientus visame pasaulyje.

Norėdami pateikti užsakymą, tereikia parašyti mums laišką arba paskambinti.