You are currently viewing Kur galima naudoti LED švieslentės ?

Kur galima naudoti LED švieslentės ?

Šviesos diodinės plokštės (LED švieslentės)

Visi žino seną posakį „Reklama – prekybos variklis“. O tam, kad šis variklis veiktų pilnu galingumu, būtina išnaudoti funkcines šviesos diodinių plokščių galimybes. Šviesos diodinės (LED) plokštės – prieinama reklama kainos atžvilgiu, pritraukianti klientus ir didinanti pardavimus.

Specialiųjų įvairiaspalvių fluorescencinių markerių pagalba galima nupaišyti arba užrašyti ant plokštės bet kokius informacinio pobūdžio duomenis – viskas paprastai ir labai greitai nusitrina. Įjungus fluorescencinį apšvietimą vaizdas gražiai ir ryškiai šviečia neonine spalva, netgi esant ryškiai saulei arba kitam patalpos apšvietimui. Priklausomai nuo šviesos, šviesos pertekėjimo ir mirksėjimo efekto galimas įvairių režimų nustatymas. Užrašai bus matomi iš toli netgi išjungus šviesos diodines plokštes.<–more–>

Šviesos diodinė (LED) plokštė – tai originali, inovatyvi bei efektyvi reklama, apjungianti kreidinės lentos su spalva informatyvumą, mobilumą ir neoninių reklaminių iškabų dinamiškumą bei efektyvumą.

Šviesos diodinės (LED) plokštės nepriklausomai nuo išsidėstymo (patalpos viduje arba išorėje) užtikrina potencialių klientų pritraukimą.

Marketingo specialistų atlikti tyrimai parodo, kad šviesos diodinės (LED) plokštės 60 % greičiau pritraukia vartotojų dėmesį, negu išnešama reklaminė iškaba. Be to, galima užrašyti ir ištrinti informaciją nemokamai daug kartų! Kokia technologija gali Jums pasiūlyti taip greitai atnaujinti reklaminę informaciją? Tokios plokštės pasižymi prieinama kaina, todėl Europoje šviesos diodinės (LED) plokštės – perkamiausia reklamos priemonė.

Kur būtų tikslinga įrengti LED švieslentės? Jos puikiai tiks:

 • Prekybos-pramogų centruose;
 • Naktiniuose klubuose, restoranuose, kazino ir diskotekose;
 • Prekybos taškuose ir vaistinėse;
 • Stočių ir oro uostų fasadams;
 • Stadionuose ir sportiniuose statiniuose ir kt.

Neretai grožio salonuose, restoranuose ir parduotuvėse vietoje reklamos naudojama šviesos diodinė plokštė rgb.

Šviesos diodinė plokštė rgb daug efektyvesnė už įprastus kainininkus ir stendus. Šios plokštės dėka galima sukurti įvairius dinamiškus efektus, pakeisti raidžių spalvą. Tokia iškaba bus ryškesnė. Be to, šviesos diodinė plokštė rgb pritraukia lankytojų dėmesį neįkyriai  ir neerzinant jų. Savo gabaritų ir konstrukcijos dėka plokštė gali būti naudojama bet kurioje vartotojui patogioje vietoje. Palyginus su neonine iškaba, ant šviesos diodinės plokštės galima keisti informaciją priklausomai nuo Jūsų pageidavimų. Seni užrašai ir piešiniai lengvai nutrinami mikrofibros pagalba.

Aukščiau minėtos siauros šviesos diodinės plokštės – patogios, dailios ir gražios.

Plokščių privalumai ir nauda:

 • Ryškus ir nebrangus reklaminis-informacinis elementas;
 • Pritraukia 60 % daugiau potencialių klientų, negu įprasti skelbimai;
 • Paprastas montavimas (horizontaliai, vertikaliai, pageidaujant, montavimo vietą lengva pakeisti);
 •  Greitai, lengvai, be kitų asmenų pagalbos galima pakeisti reklaminės informacijos tekstą (papasakokite pasauliui apie akcijas, nuolaidas, parduotuvės išpardavimus, sukurkite originalų valgiaraštį);
 • Gali būti naudojamos kaip mobilus stendas parodose ir mugėse;
 • Neoninio švytėjimo efektas;
 • Ekonomiškas elektros energijos suvartojimas;
 • Ilgas eksploatacijos terminas.

led švieslentės (rgb) – tai pasakiškas pritraukiantis žvilgsnį vaizdas ir dieną, ir naktį! Būkite ryškesni ir originalesni už kaimynines įstaigas. Šviesos diodinių plokščių pagalba pripildykite savo patalpas subtilumo ir spindesio!