You are currently viewing Led švieslentės išorinei reklamai

Led švieslentės išorinei reklamai

Techninės specifikacijos, modifikacijos ir pagrindiniai privalumai.

Šviesos diodiniai moduliai tampa vis labiau populiarūs. Jie plačiai naudojami reklamos versle, namams ir laukui apšviesti. Jų platų naudojimą reklamoje lemia geros techninės specifikacijos,nesudėtingas montavimas, apšvietimo ryškumas bei mažas elektros energijos suvartojimas. Led švieslentės išsprendžia įvairius uždavinius: pradedant foniniu apšvietimu ir baigiant fasadinių media ekranų kūrimu.

Bendra informacija apie šviesos diodinius modulius.

Pagrindinės led švieslenčių techninės specifikacijos:

 Šviesos diodų kiekis. Viename modulyje dažniausiai yra 2-3 šviesos diodai;
 Šviesos diodo tipas;
 Šviesos diodo dydis. Jis priklauso nuo rūšies;
 Modulio dydis. Pagal užsakovo pageidavimus;
 Įtampa. Šviesos diodiniams moduliams užtenka 12 V įtampos;
 Apsaugos klasė. Šviesos diodų apsaugos klasė – IP;
 Skerspjūvio spalva. Gali būti skirtinga: mėlyna, geltona, žalia ir t. t.

led švieslenčių konstrukcija

Priklausomai nuo surinkimo technologijos šviesos diodai skirstomi į 4 grupes:

DIP tipo šviesos diodai. Šviesos srautas formuojamas specialaus lęšio, į kurį įtaisytas krištolas,
pagalba. Turi dvi atšakas.

Šviesos diodai „piranijos“ tipo.
Pagrindinis skirtumas – 4 atšakos, kurių dėka užtikrinamas patikimumas montavimo metu. Šviesos diodų moduliuose naudojami retai.

SMD tipo šviesos diodai.
Gaminami pagal paviršutiniško montavimo technologiją. Jo komponentai yra montuojami plokštės paviršiuje. Konstrukcija skiriasi savo gabaritais ir modifikacijų įvairove. Tai paplitęs tipas, naudojamas šviesos diodų moduliuose.

СОВ tipo šviesos diodai.
Krištolo čipas montuojamas į plokštę. Pasižymi patikimumu ir mažais gabaritais, atšaka gerai apsaugota nuo oksidacijos procesų. Jų kaina žemesnė, negu SMD tipo diodų.

Pritaikymo sferos

Pagrindinė pritaikymo sfera – išorinė reklama. Ryški ir graži iškaba – efektyvi priemonė kovoje su konkurentais, kurios pagalba netgi nedidelė visuomeninė įstaiga išsiskirs iš minios. Šviesos diodiniai moduliai taip pat padeda sukurti korporatyvinį kompanijos įvaizdį: jų pagalba apipavidalinamas jos pavadinimas, logotipas, simbolika. Šviesos diodiniai moduliai atrodo įspūdingai ir tikrai neliks nepastebėti. Jie taip pat plačiai naudojami subtilaus dizaino sukūrimui, fontanų bei architektūrinių objektų apipavidalinimui. Plačiau skaitykite čia. Tai yra įmanoma jų formų įvairovės, konstrukcijų dydžio bei techninių specifikacijų dėka. Šviesos diodinis ekranas.